Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi szaleni oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe sporo idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o znakomicie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.