Użyteczne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Samochody niestereotypowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o obszernej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podnieść zadowolenie dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne lub też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też oryginalne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o fruwających autach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby porywające doświadczenie dla miłośników aut i stereotypowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach dawnych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne archaiczne samochody.

car audio pioneer

Radioodtwarzacz DEH-1901UB

pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne